Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na akceptację polityki prywatności.

Andex Okna

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem okien Dobroplast

Bezkonkurencyjna cena i jakość. Te cechy śmiało określają naszą pozycję na rynku. Od naszych klientów otrzymujemy najlepsze opinie. W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych produktów takich jak okna P-line, Investline, Smartline czy Skylight Term.

2016

Działamy od

638

Zrealizowanych projektów

510

Zadowolonych klientów

Fachowy Montaż

Stawiamy na profesjonalizm w wykonaniu montażu oferowanych przez nas produktów. Montażyści, którzy wykonują dla nas usługi, przechodzą ciągłe szkolenia w nowe techniki montażu zarówno w praktyce jak i w teorii. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Bezpłatna Dostawa

Przy zamówieniu okien i innych produktów z naszej oferty, otrzymują państwo bezpłatną dostawę na wskazany adres. Jedynym warunkiem jest złożenie zamówienia powyżej kwoty 2000 zł. W innym przypadku prosimy o bezpośredni kontakt w celu ustalenia kosztów.

Obsługa Klienta

Od samego początku priorytetem naszej firmy było utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta. Zawsze ukierunkowujemy wszystkie procedury i standardy usług z myślą o naszych odbiorcach.

System P-Line

Najczęściej wybierany produkt przez naszych klientów.

Okna P-Line charakteryzują się doskonałymi właściwościami technicznymi. Są produkowane dokładnie dla twoich potrzeb i oferują wiele opcji konfiguracji, na przykład duży wybór kolorów. Ponadto są niezwykle łatwe w utrzymaniu i mają atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. Dzięki nowoczesnej wielokomorowej konstrukcji nowy system okien P-Line zapewnia jeszcze lepszą izolację termiczną.

Dostępne w dwóch wariatach: P-Line Classic i P-Line Elegance.

Najlepszy wybór dla inwestorów

Okna PVC w systemie Investline

Okna Investline są idealnym rozwiązaniem na potrzeby wszelkiego rodzaju inwestycji. To nowoczesny system okienny, spełniający wysokie oczekiwania w zakresie nienagannej jakości i konkurencyjnej ceny. Ponadczasowy design produktów Investline uzupełnia szeroka gama kolorów oklein, dostępna w ramach konfiguracji. Wysoka izolacyjność cieplna Investline stawia linię tych produktów w pierwszym rzędzie wyboru wielu inwestorów.

Dostępne w dwóch wariantach: PVC Investline Classic i Elegance

Rachunek jest prosty!

Okna elewacyjne Smartline.

Znasz sposób na sprytne oszczędności? Kiedy wokół rosną koszty energii i ogrzewania, nie ma co dłużej odkładać wymiany starych, nieszczelnych okien. Nowe z PVC dają natychmiastowe oszczędności, które można odczuć od razu. To po prostu konkret – docenisz go już przy najbliższym rachunku.

Dostępne w czterech wariatach: Okno PVC Smartline Classic, Elegance, Classic HS iElegance HS

Wasze okna w formie na dekady.

Smartline+

Podobno dopiero trzeci dom lub mieszkanie potrafimy zaprojektować i urządzić tak, jak naprawdę warto. Mamy wówczas doświadczenie, nie popełniamy już błędów i nie kierujemy się chwilową modą. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiemy, czego tak naprawdę nam trzeba, by poczuć się jak w domu. Wybieramy dojrzalej, szukamy mądrzej, inwestujemy rozważniej. Umiemy zadbać o to, co najważniejsze w naszym życiu: bezpieczny dom pełen ciepła i harmonii.

Dostępne w czterech wariantach: PVC Smartline+ Elegance, Classic, Classic HS i Elegance HS

Okna dachowe

Okna dachowe charakteryzują się przede wszystkim atrakcyjnym wyglądem z prostymi liniami.

Przyjemna atmosfera w mieszkaniu — oferuje optymalny dostęp do pomieszczeń światła dziennego, natomiast system czterech uszczelek gwarantuje idealną szczelność okna. Powiększona oś obrotu okna i uchwyt zamontowany na dolnej krawędzi okna gwarantują łatwą obsługę i więcej przestrzeni w pomieszczeniu.

Realizacje