Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na akceptację polityki prywatności.

Andex Okna

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem okien Dobroplast

Bezkonkurencyjna cena i jakość. Te cechy śmiało określają naszą pozycję na rynku. Od naszych klientów otrzymujemy najlepsze opinie. W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych produktów takich jak okna P-line, Avangarda 7000, Ovlo czy Skylight Term.

2016

Działamy od

638

Zrealizowanych projektów

510

Zadowolonych klientów

Fachowy Montaż

Stawiamy na profesjonalizm w wykonaniu montażu oferowanych przez nas produktów. Montażyści, którzy wykonują dla nas usługi, przechodzą ciągłe szkolenia w nowe techniki montażu zarówno w praktyce jak i w teorii. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Bezpłatna Dostawa

Przy zamówieniu okien i innych produktów z naszej oferty, otrzymują państwo bezpłatną dostawę na wskazany adres. Jedynym warunkiem jest złożenie zamówienia powyżej kwoty 2000 zł. W innym przypadku prosimy o bezpośredni kontakt w celu ustalenia kosztów.

Obsługa Klienta

Od samego początku priorytetem naszej firmy było utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta. Zawsze ukierunkowujemy wszystkie procedury i standardy usług z myślą o naszych odbiorcach.

System P-Line

Najczęściej wybierany produkt przez naszych klientów.

Okna P-Line charakteryzują się doskonałymi właściwościami technicznymi. Są produkowane dokładnie dla twoich potrzeb i oferują wiele opcji konfiguracji, na przykład duży wybór kolorów. Ponadto są niezwykle łatwe w utrzymaniu i mają atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. Dzięki nowoczesnej wielokomorowej konstrukcji nowy system okien P-Line zapewnia jeszcze lepszą izolację termiczną.

Dostępne w dwóch wariatach: P-Line Classic i P-Line Elegance.

Okna elewacyjne Avantgarde

Indywidualne kształty okien i okucia zapewniają najwyższy stopień swobody projektowania.

System Avantagarde 7000 jest technicznie oparty na systemie Avantagarde 9000 i ma te same funkcje. Płaskie skrzydło okna nadaje mu uroczy, ponadczasowy wygląd. Możliwe jest zastosowanie szkła izolacyjnego o Ug = 0,6 W / m2K, co znacznie obniża koszty energii. Śnieżnobiała i spójna kolorystyka, a także możliwość wyboru kolorów forniru zwiększają wartość estetyczną produktu.

Dostępne w czterech wariantach: Avantgarde 7000, 7000 HS, 9000, 9000 HS.

Okna elewacyjne Ovlo

Głębokości zabudowy 80 mm znajdują zastosowanie zarówno w nowym budownictwie, jak i w wymianie starych okien.

System okien OVLO przekonuje swoim efektownym, lekkim wyglądem i okrągłymi liniami, a także nowoczesną technologią okienną.
Klasyczny lub okrągły wygląd Ovlo spełnia wszystkie wymagania projektowe. Wzmocnienie ze stali ocynkowanej zapewnia maksymalną sztywność i stabilność oraz doskonałą funkcjonalność.

Dostępne w czterech wariatach: Ovlo, Ovlo Classic, Ovlo HS i Ovlo Classic HS.

Okna dachowe

Okna dachowe charakteryzują się przede wszystkim atrakcyjnym wyglądem z prostymi liniami.

Przyjemna atmosfera w mieszkaniu — oferuje optymalny dostęp do pomieszczeń światła dziennego, natomiast system czterech uszczelek gwarantuje idealną szczelność okna. Powiększona oś obrotu okna i uchwyt zamontowany na dolnej krawędzi okna gwarantują łatwą obsługę i więcej przestrzeni w pomieszczeniu.

Realizacje